Lifting wolumetryczny – kiedy i dla kogo?

Z upływem laty skóra twarzy traci elastyczność i odpowiednie nawilżenie, co sprawia, że rysy twarzy tracą na wyrazistości. Policzki się obniżają, a na twarzy tworzą się niepożądane fałdy i bruzdy. Jak temu zapobiec?

Jeszcze niedawno pacjenci, który chcieli odwrócić niekorzystne zmiany, mieli do wyboru  inwazyjne i ryzykowne zabiegi. Jednym z nich było przeszczepianie własnej tkanki tłuszczowej pobranej z innych miejsc lub operacje z zakresu chirurgii plastycznej. Obie metody obiecywały poprawę, ale wiązały się ze sporym ryzykiem i wysokimi kosztami.

Lifting wolumetryczny – zalety

Obecnie jednak naszym Pacjentom proponujemy szybszy, skuteczniejszy i bezpieczniejszy zabieg. Chodzi o lifting wolumetryczny, czyli podanie odpowiednich preparatów w okolice policzków, nosa, ust czy brody. Odpowiednio dobrane preparaty podane w precyzyjny sposób pozwalają odzyskać objętość policzków i uwydatnić rysy twarzy, tym samym znacząco zmniejszając efekty starzenia.

Elastyczność i wszechstronność zabiegów wolumetrycznych pozwala kształtować i poprawić profil twarzy. Lifting wolumetryczny cofa działanie czasu i przywraca młody, zdrowy wygląd twarzy. Dzięki zabiegowi Pacjenci odzyskują atrakcyjny owal twarzy i cieszą się mniejszymi zmarszczkami i skutecznie wypełnionymi bruzdami. Wiele osób docenia też dodatkową objętość w opadniętych polikach i słyszy komplementy od innych, którzy doceniają subtelnie, ale jednocześnie skutecznie wymodelowaną twarz. Rezultaty są widoczne od razu po zabiegu, a efekt może utrzymywać się do 12 miesięcy.

lifting wolumetryczny