Powiększanie ust Łódź

Do zabiegu modelowania i powiększania ust wykorzystuje się specjalne preparaty, które nadają efekt powiększenia ust i je nawilżają. Cena zabiegu kształtuje się w zależności od zastosowanego preparatu i ilość użytych ampułek. W naszej klinice w tym celu wykorzystujemy preparaty uznanych firm.

Zabieg ma na celu poprawę zbyt małych i wąskich ust czy zniwelowania dysproporcji pomiędzy górną, a dolna wargą; rozwiązuje również problemy nabyte w czasie dorosłego życia: zmarszczka palacza czy opadające kąciki ust.

Za sprawą preparatów i doświadczenia lekarza, jesteśmy w stanie poprawić niemal wszystkie istniejące mankamenty naszych ust: osiągnąć idealny kształt i wielkość ust, poprawić ich kontur, nawilżyć je, pokreślić czerwień wargową, zniwelować pojawiające się wokół nich zmarszczki (tzw. „zmarszczki palacza”).

Zabieg polega na wstrzyknięciu preparatu. Efekt zabiegu jest natychmiastowy, ale ostateczny kształt usta nabierają po kilku dniach od momentu podania preparatu.

Efekty zabiegu powiększania ust:

  • Większe, symetryczne usta
  • Intensywna czerwień warg
  • Wyraźny kontur ust
  • Nawilżone usta
  • Redukcja opadających kącików ust
  • Redukcja zmarszczek wokół ust (tzw. „zmarszczek palacza”)

Pełne i nawilżone usta, to marzenie wielu kobiet. Czerwone usta o symetrycznym kształcie uważane są za symbol kobiecości i namiętności. Rozwój medycyny estetycznej sprawił, że możemy spełnić Wasze marzenia. Dzięki nieinwazyjnemu zabiegowi, powiększenie ust jest w zasięgu ręki każdej z Was. Co dokładnie daje zabieg powiększania ust? Korekta ust nie tylko wpłynie na Twój wygląd, ale i sprawi, że zyskasz pewność siebie.

Jak powiększyć usta?

Fantazje o kształtnych ustach to wbrew pozorom nie jest efekt najnowszej mody. Co prawda w ostatnich latach trend ten przybrał na sile — głównie za sprawą celebrytek, które szczególnie umiłowały sobie tę formę udoskonalania urody. Jeszcze kilkanaście lat temu modelowanie ust było domeną kobiet znanych nam z pierwszych stron czasopism. Dziś wypełnianie ust jest znacznie bardziej dostępne i powszechnie wykonywane. Również cena zabiegu jest bardziej przystępna.

Każdego dnia, tysiące kobiet stojąc przed lustrem, zadają sobie pytanie: czym powiększyć usta, jak sprawić by były piękne i kusiły swoim ponętnym kształtem. Oczywiście poza ingerencją medycyny estetycznej istnieją sposoby, które poprawią kondycję i kształt niesymetrycznych ust. Warto pamiętać o codziennych ćwiczeniach, mających na celu poprawę jędrności i elastyczności skóry wokół ust. Istnieje też cały wachlarz produktów kosmetycznych, których użycie ma na celu modelowanie ust. Jednak czasem domowe metody mogą nie wystarczyć. Efekty powiększania ust przed i poza pomocą błyszczyków i serum o skomplikowanych składach nie zawsze pokrywają się z ich rzeczywistym działaniem. Poza tym powiększanie ust „domowymi” sposobami często wymaga dużej cierpliwości. Na poprawę wyglądu często trzeba czekać wiele tygodni. Co zatem zrobić, by mieć ładne usta, w szybkim czasie? Czy jedynym wyjściem jest operacja ust?

Bardziej trafnym określeniem niż operacja ust jest zabieg powiększania ust. Stosowane dziś metody nie wymagają użycia skalpela. Powiększanie ust kwasem hialuronowym jest w pełni bezpieczne, a do tego przynosi wspaniałe efekty.

Wypełnianie ust kwasem hialuronowym — dla kogo?

Powiększanie ust kwasem hialuronowym to zabieg, który może być przeprowadzony u osób w każdym wieku. Niezależnie czy korekta ust wykonywana jest z powodu ich małego rozmiaru, braku symetrii czy niesatysfakcjonującego kształtu, efekt będzie satysfakcjonujący. Dlaczego do tego zabiegu jako wypełniacza ust wybiera się preparat z kwasem hialuronowym? Ponieważ jest naturalny i nie ma skutków ubocznych. Ładnie się wchłania, powiększając usta naturalnie, bez przerysowanego efektu. Możliwe jest przeprowadzenie zabiegu, w wyniku którego zostanie przeprowadzone konturowanie ust kwasem hialuronowym. Dzięki takiemu rozwiązaniu usta staną się bardziej wyraziste i zyskają naturalny, lecz zarazem intensywny kolor. Czasem delikatnej poprawy wymaga tylko część ust — wówczas możemy wykonać powiększenie górnej wagi, co optycznie powiększy usta i staną się bardziej symetryczne.

Delikatne powiększenie ust stosowane jest nie tylko w przypadku modelowania wąskich czy niesymetrycznych ust. Zabieg ten jest stosowany także w przypadku pojawienia się zmarszczek palacza. Niewielkie zmarszczki, które otaczają usta, sprawiają, że stają się one mniejsze i tracą swój pierwotny kształt. Powiększenie ust kwasem pozwala na zniwelowanie nieestetycznych zmarszczek i przywrócenie twarzy młodego i pełnego energii wyglądu.

Preparaty do powiększenia ust nie tylko nadają pełny kształt. Usta po kwasie hialuronowym są bardziej nawilżone i odżywione. Delikatna skóra, która występuje w tym miejscu, jest w lepszej kondycji i jędrniejsza, a przez to wygląda młodziej!

Czy modelowanie ust kwasem hialuronowym jest bolesne?

Okolice ust są bardzo wrażliwym miejscem na naszej twarzy. W celu zmniejszenia dyskomfortu podczas zabiegu i zniwelowania bólu stosuje się krem znieczulający. Krem ten jest nakładany na skórę około 30-40 minut przed planowanym ostrzykiwaniem ust kwasem hialuronowym.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym — efekty

Wypełniacze ust na bazie kwasów hialuronowych sprawiają, że usta są pełniejsze i jędrniejsze już w kilka chwil po zabiegu. Ostateczny efekt — prawidłowy kształt, kontur i gładkość widoczne są po maksymalnie kilku dniach od przeprowadzonego zabiegu powiększania ust. Powiększone usta przed i po zabiegu są nie tylko większe, ale i zyskują intensywny kolor i młodzieńcze nawilżenie. Efekt powiększenia ust kwasem hialuronowym utrzymuje się nawet do 12 miesięcy.

Pacjentki często pytają, czy wypełnianie ust sprawdzi się w ich przypadku, czy usta nie staną się za duże i nie zaburzą proporcji twarzy. Dzięki modelowaniu ust kwasem hialuronowym można uzyskać bardzo różne efekty. Zarówno preparat, jego ilość, jak i miejsce podania są ustalane indywidualnie. Delikatne powiększenie ust nie jest problemem. Decydując się na zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym, nie musisz obawiać się nienaturalnego efektu.

Wypełnianie ust kwasem hialuronowym — zabieg

Przed zabiegiem lekarz ustala wraz z pacjentką, jaki efekt ma dać modelowanie ust kwasem hialuronowym. Na tej podstawie specjalista przeprowadzający zabieg decyduje, ile kwasu hialuronowego w usta zostanie podane. Zazwyczaj, aby uzyskać naturalny efekt, do powiększania ust stosuje się około 1 ml preparatu. Taka ilość pozwala na przeprowadzenie subtelnej korekty kształtu i konturów. Powiększanie ust 1ml efektem swoim usatysfakcjonuje pacjentki, które oczekują jedynie delikatnego wygładzenia i wymodelowania kształtu.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym — zalecenia po zabiegu

Żeby mieć pewność całkowitego powodzenia zabiegu, po ostrzykiwaniu ust należy przestrzegać kilku zasad. Bezpośrednio po iniekcji lepiej unikać nadmiernej ekspresji i dynamicznej mimiki twarzy. Nie należy dotykać, a szczególnie masować okolic ust. Przez kolejne trzy dni, zaleca się unikania ekspozycji na promienie słoneczne (również solarium) i ciepło (sauna).

Efekty każdego zabiegu powiększania ust kwasem hialuronowym, który przeprowadzamy w naszej klinice, dopasowujemy do oczekiwań Pacjentki. Naszym celem jest Wasze szczęście i poprawa Waszego samopoczucia. Decydując się na zabieg zdobywasz nie tylko ładnie powiększone usta, ale i pewność siebie. Czy warto zdecydować się na powiększenie ust? Wystarczy poznać opinie szczęśliwych Pacjentek, które obdarzyły nas zaufaniem.

Ile kosztuje powiększanie ust kwasem hialuronowym?

Informacje dotyczące ceny powiększenia ust kwasem hialuronowym znajdują się na naszej stronie internetowej w zakładce cennik. Jeżeli chcesz poznać dokładny koszt powiększenia ust i dowiedzieć się więcej o zabiegu, zapraszamy do kontaktu. Umów się na konsultacje i odwiedź naszą Klinikę Neo Beauty w Łodzi na ul. Szparagowej 10.

Powiększanie ust Łódź - klinika Neo Beauty
Powiększanie ust Łódź - klinika Neo Beauty
    Podziel się