Osocze bogatopłytkowe – kiedy i dla kogo?

Osocze bogatopłytkowe to jeden z najskuteczniejszych sposób na zdrowy, młody wygląd, a tym samym dobre samopoczucie i większą pewność siebie. Jak to możliwe?

Osocze bogatopłytkowe to skoncentrowana ilość płytek krwi w niewielkiej ilości osocza. Świetnie, a skąd wziąć płytki krwi? Nasi specjaliści pobierają od Pacjenta niewielką ilość krwi, która następnie jest odwirowywana, dzięki czemu otrzymujemy osocze bogatopłytkowe. I co w nim takiego nadzwyczajnego?

Osocze bogatopłytkowe – zalety

Osocze skutecznie stymuluje komórki macierzyste do namnażania i pobudza fibroblasty do wytwarzania nowego kolagenu. To bezpośrednio przekłada się na lepszą elastyczność, napięcie, teksturę i barwę skóry. Zabiegi na bazie osocza bogatopłytkowego są nie tylko skuteczne i proste w wykonaniu, ale również bardzo wszechstronne. Osocze można podać właściwie na każdą okolicę ciała, choć dla jak najlepszych efektów polecamy stosować zabieg na skórę  twarzy, szyi, dekoltu, rąk i głowy.

Zabieg trwa około godzinę, a efekty widać po około 10 dniach wraz z odbudowującymi się włóknami kolagenowymi. Dla utrwaleniu efektów zabiegi można powtarzać, tym bardziej że przyczyniają się one do rewitalizacji skórę twarzy, szyi, dekoltu i rąk, lepszego ukrwienia skóry, wygładzenia zmarszczek i szybszego gojenia po innych zabiegach.

osocze bogatopłytkowe