Wygładzanie zmarszczek

W ofercie posiadamy preparaty przeznaczone do wygładzania zmarszczek górnej części twarzy, które powstają w wyniku pracy mięśni mimicznych. U każdego pojawiają się w różnym okresie życia, często już w młodym wieku. W zależności od głębokości może istnieć konieczność uzupełnienia odpowiednimi preparatami. Najlepsze efekty uzyskujemy w usuwaniu zmarszczek okolicy czoła, wokół oczu i między brwiami. Dzięki zabiegowi można na życzenie pacjenta unieść brwi, a w efekcie uzyskać świeży wygląd. Oferowane przez nas preparaty stosuje się z powodzeniem w leczeniu nadpotliwości pach, dłoni i stóp. Efekt jest długotrwały i utrzymuje się nawet do 8 miesięcy.

Zabieg wykonuje lekarz posiadający doświadczenie potwierdzone umiejętnościami i odpowiednimi certyfikatami. Do iniekcji stosujemy bardzo cienki igły dzięki którym uzyskujemy odpowiedni komfort pacjenta. Każda porcja preparatów podawana jest w precyzyjnie określone miejsca na twarzy. Cały zabieg trwa około 15 minut. Na życzenie zabieg wykonujemy w znieczuleniu (krem). Po zabiegu pacjent pozostaje w CM przez 30 min. Efekt?

Objęte procesem leczniczym zmarszczki ulegają całkowitemu lub częściowemu wygładzeniu, w konsekwencji wyraz twarzy staje się bardziej wypoczętym łagodniejszy, naturalny przy zachowanej mimice. Zabieg jest bezpieczny, gdyż dawki preparatu są minimalne, dobierane indywidualnie. Preparat zaczyna działać po około 3 dniach od wstrzyknięcia i utrzymuje się do 6 miesięcy. Zależy to od indywidualnych cech organizmu. Po tym okresie mimika twarzy stopniowo powracają.

Po zabiegu należy unikać masażu w miejscach wstrzyknięć oraz w ciągu 4 godzin. po zabiegu nie pochylać głowy do dołu. Nie wolno również spożywać alkoholu w dniu poprzedzającym zabieg oraz dzień po zabiegu. W dniu zabiegu nie wolno wykonywać forsownych wysiłków oraz korzystać z gorących kąpieli oraz sauny.